O mnie

Na scenę wypędzili mnie moi koledzy z pracy w banku. Do dzisiaj nie wiem czy mnie wspierali czy mieli dosyć. To był najlepszy ruch jaki w życiu zrobiłem, dzięki niemu, mogę dzisiaj docierać do setek tysięcy z Was i Was bawić. Przez długi czas sam sobie byłem managerem i stworzyłem kilka projektów komediowych, z których najbardziej znanym dla Was może być Nowe Rozdanie. Mało rzeczy w życiu daje taką satysfakcję, jak poczucie, że kiedy opowiadam ze sceny swoje osobiste historie, to wielu z Was się z nimi identyfikuje.

Ze sceny mówię to, co mnie bawi i co mi daje satysfakcję, opowiadam o rzeczach, które sam doświadczyłem. Nie jest moim celem Was umoralniać czy mówić jak macie żyć, chcę natomiast, żebyście się zajebiście bawili i żebyśmy wszyscy, przez chwilę mogli się po prostu pośmiać.

Współpracuję z kilkoma komikami i niejednokrotnie wspólnie tworzymu nową markę. Obserwujcie tę stronę, aby wiedzieć co nowego się wykluwa i dokąd to zmierza.

Masochista

Jest to mój aktualny program, z którym jeżdżę po Polsce i Europie od października 2019. Z początku trwał on 55 minut, lecz z czasem wydłużył się do 70 minut i w takiej formie był grany do marca 2020. Podczas kwarantanny napisałem sporo nowych żartów z których ok. 30 minut wdrożyłem do Masochisty i pozbyłem się starszych, mniej aktualnych żartów, tak, żeby wszystko trwało nieco ponad 80 minut. Uważam, że wzorem zachodnich gwiazd świata komediowego, program powinien trwać optymalnie 60-90 minut. Dłuższe występy są męczące zarówno dla was jak i dla mnie, przez co całe show traci na jakości.

Masochista jest zupełnie inny niż moje poprzednie programy. Oczywiście w dalszym ciągu żartuję z mojej rodziny i dzieciństwa ale również z mojej partnerki, z mojego podejścia do związku, homofobii, naszej seksualności i wielu innych rzeczy. Zapraszam :)